محل تبلیغات شما
 دومین نشست شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با استاد احد نجار   یکی از کاندیداهای احتمالی مجلس شورای از حوزه انتخابیه آستارا (بنا بدعوت دفتر حزب موتلفه اسلامی آستارا )

در پی درخواست برخی از کاندیداهای مطرح در یازدهیمین  دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ،دومین   دوره از نشستهای اعضای شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با کاندیداهای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار گردید و بدینوسیله جناب آقای استاد احد نجار دومین  کسی بودند که با حضور در دفتر این حزب برنامه های خود در یاز د همین دوره انتخابات مجلس را ارئه دادند. این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید رأس ساعت 16/30 روز جمعه  در مکان جدید دفتر حزب انجام شد .
دبیر حزب موتلفه آستارا گفت : حزب از کاندیدا ها دعوت بعمل می آورد و تا برنامه هایشان را اطلاع رسانی نمایند و مردم از نزدیک از اهداف و برنامه ها کاندیدا آشنا شودند و با این کار همگرایی و وحدت را در شهرستان آستارا ایجاد کنیم  .
وی تصریح کرد : حزب از هر گونه پیش داوری در خصوص کاندیدا بدور است و از کسی حمایت نمی کند هیچ مارکی در این چهل سال به حزب نچسیده است
جاوید لقمان تاکید کرد : هیچ تمنای از کاندیدا ها و نماینده منتخب حزب ندارد و دنبال امتیار گرفتن نیست
وی در خاتمه گفت : دروه دهم مجلس نتوانسته رضایت مندی جامعه و مردم را جلب کند و اما امید به آینده داریم و امیدوارمجلس یازدهم خوب و توانانمند باشد .
کاندیدا ی احتمالی دوره یازدهم مجلس از حوزه انتخابیه آستارا در ادامه گفت : ما مهم ترین انتخابات حساس را در پیش داریم و مردم باری دیگر در انتخابات اسفند ماه حماسه خواهند آفرید .
استاد احد نجار تصریح کرد : کاندیدا ها بدون پشتبان علمی و کارشناسی می آیند و وقتی انتخاب می شوند در چهار ساله نمایندگی یکی از برنامه های اعلام شده خود اجرا نمی کنند و مردم بخاطر وعده های توخالی دلسرد از کاندیداها می شوند
این فعال اقتصادی در ادامه رئوس مباحث  برنامه های توسعه خود را چنین تشریح کرد :
۱- عمرانی و زیر ساخت:
# بحث توسعه طرح جامع اب شهرستان و هدف گذاری برای تحقق و دستیابی به پیشرفت حداقل ۳۰٪ طرح مذکور در طی ۴ سال نخست.
# بحث توسعه فاضلاب شهری با افق چشم انداز و دستیابی به پیشرفت حداقل ۲۰٪ طرح مذکور در طی ۴ سال اول.
# توسعه زیر ساخت برق شهرستان خصوصا در فصول پر مصرف و مسافر پذیر با برنامه جذب سرمایه گذار در ایجاد نیروگاه های کوچک پورتابل بخش خصوصی با استقرار اولین نیروگاه بخش خصوصی ۵ الی ۱۰ مگاوات در منطقه ویژه.
۲- اقتصادی (متمرکز بر منطقه ویژه):
# برنامه ریزی برای تدوین طرح جامع منطقه ویژه با بهره گیری از حداکثر فضای موجود ۵۵  هکتاری بندر و منطقه ویژه و ایجادصنایع تبدیلی و اقتصادی منطقه ویژه با هدف‌گذاری توسعه بیش از ۳۰ واحد صنایع تبدیلی نظیر سردخانه های کلاس وکیوم  جهت نگهداری و صادرات با کیفیت محصولات کشاورزی و گل و گیاه و صنایع تبدیلی نظیر پرس و لمینیت پلیت های خام ام دی اف و یا ایجاد شهرک تولید نهاده های دامی و طیور و کشاورزی با محوریت و بهره گیری از ظرفیت ورود غلاتی نظیر جو و گندم و ذرت و سویا و انواع کنجاله هایی که از بنادر حوزه خزر نظیر اکتاوو قزاقستان وارد می شود‌ بنحوی که می توان استارا را تبدیل به پورت تولید نهاده های استراتژیک دامی و طیور کشور کرد نظیر بندر امام و امیر اباد.
# توسعه راه اهن با محوریت و تمرکز بر ایجاد باراندازهای متعدد تخصصی جهت صادرات کالاهای مزیت دار داخلی نظیر فراورده های شیمیایی و پتروشیمی و سوخت و گل و گیاه و میوه و تره بار با توجه به اینکه استارا تبدیل به پورت صادرات اینگونه محصولات گردیده و پیشبینی برای ایجاد صنایع وابسته.
# توسعه گمرک با محوریت بر ایجاد بزرگترین شهرک صادراتی گل و گیاه وتره بار کشور و صنایع وابسته به آن نظیر واحد های سردخانه ای و سپرتینگ حرفه ای و واحد های بسته بندی ، قارچ زدایی، پولیش زنی و (مطابق با طرح آمایش سرزمینی کشور و پیشبینی طرح مذکور در آن که راکد مانده است)
# ایجاد اولین بازارچه مشترک خط مرزی ایران (زون سبز تجاری در منطقه حایل) با کشور اذربایجان نظیر طرح بارانداز راه اهن. و ایجاد دفاتر تجاری شرکت های تولیدی و صنعتی و کشاورزی ایرانی و حمایت و تسهیل امور تجاری در زمینه صادرات کالاهای داخلی. مطابق با کنوانسیون های رایج تجاری و ی متداول در اقتصاد بین المللی.
۳- توسعه و بهره گیری از پتانسیل های بالای گردشگری:
# تدوین طرح جامع توریست سلامت با توجه به وجود مرکز درمانی متروکه و امکان تبدیل آن به پایگاه و کیلینیک مجهز توریست درمانی و مشارکت با بخش خصوصی در این زمینه.
# تدوین شیوه نامه و عملیاتی کردن دهکده های گردشگری با تمرکز بر بوم گردی خصوصا در روستاهای بخش مرکزی نظیر مشند و چملر خصوصا اینکه این روستاها در لیست روستاهای ویژه گردشگری نیز ثبت شده اند.
# بهره‌گیری از پتانسیل گردشگری دریایی و یا آفرودهای طبیعت گردی و ایجاد کلوب های مجهز در این خصوص.
# حمایت از طرح ها و سرمایه گذاران برای ایجاد طرح مکمل و جامع برای منطقه ۱۴۰ هکتاری استیل خصوصا ایجاد مجتمع های گردشگری و رفاهی نظیر هتل و رستوران های دریایی و سایت های قایق سواری و کلوب های ماهیگیری و فوت کور و .
# تبدیل استارا به شهر گردشگری و ایجاد ستاد مرکزی جهت مدیریت جشنواره های گردشگری و فرهنگی با تبدیل دفتر سازمان گردشگری به اداره و یا اداره کل جهت جذب و مدیریت سرمایه گذاران.
 وی ادامه گفت : من انقلابی عمل می کنم و از عزل و نصب اتوبوسی استقبال نمی کنم اما بعداز انتخاب شدن  با م با نخبگان  جامعه از مدیران لایق حمایت خواهم کرد و از مدیری  که بدون مشاور باشد عذرش را خواهم خواست .
استاد نجار تصریح کرد  : در بحث گردشگری و محیط زیست و توسعه گمرک و اسکله  و راه آهن و بازارچه مشترک مرزی برنامه مدون دارم که متعاقبا اعلام خواهم کرد .
وی در خاتمه گفت : من معتقد به م هستم و نیاز باشد نخبگان جامعه بیایند و با منطق و دیل بمن ثابت کنند کسی دیگر از من اصلح تر و برای پیشترفت شهرستان می تواند قدم بردارد من با آن  کاندیدا همکاری خواهم کرد اگر نخبگان جامعه با منطق و دلیل بمن ثابت کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا، با توجه به درخواست تعدادی از کاندیداهای احتمالی مطرح در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این حزب آمادگی دارد تا نسبت به برگزاری نشستهای تخصصی با این عزیزان اقدام نموده و مباحث مطرح شده و دیدگاههای آنان را منعکس نماید لذا از تمامی کاندیداهای احتمالی در صورت تمایل دعوت بعمل می آید جهت برنامه برای نشستهای آتی با دبیر حزب موتلفه اسلامی شهرستان جناب آقای دکتر جاوید لقمان نیا و با شماره تلفن ۰۹۱۱۱۸۲۵۴۲۳ هماهنگ نمایید.

دكتر محمد علی هالو

یادبود 10 میلیون كشته های ایرانی- جنگ جهانی اول در تهران(هوكاست ایرانی )

منشور حقوق بشر جهانی - کوروش كبیر

های ,حزب ,ایجاد ,آستارا ,اسلامی ,نظیر ,حزب موتلفه ,موتلفه اسلامی ,مجلس شورای ,منطقه ویژه ,کاندیداهای احتمالی ,حوزه انتخابیه آستارا ,مجلس شورای اسلامی ,موتلفه اسلامی آستارا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نقد کره cosumcompcip گروه جغرافیا ناحیه 2 کرمانشاه مرا تنها آفرید آنکه دوستم داشت! کافه گیک | اخبار دیجیتال مارکتینگ | H همسفران لژیون هیجدهم درج آگهی شما در 120 سایت تجاری | تبلیغات | بازاریابی ایران نت Ora's site startuvipac