محل تبلیغات شما
 اولین نشست شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با دکتر بختیار حیدرنیا  یکی از کاندیداهای احتمالی مجلس شورای از حوزه انتخابیه آستارا (بنا بدعوت دفتر حزب موتلفه اسلامی آستارا )
در پی درخواست برخی از کاندیداهای مطرح در یازدهیمین  دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، اولین دوره از نشستهای اعضای شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با کاندیداهای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار گردید و بدینوسیله جناب آقای دکتر حیدرنیا  اولین کسی بودند که با حضور در دفتر این حزب برنامه های خود در یاز د همین دوره انتخابات مجلس را ارئه دادند. این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید رأس ساعت 16/30 روز جمعه  در مکان جدید دفتر حزب انجام شد .
در اول جلسه جاوید لقمان دبیر حزب  موتلفه اسلامی آستارا : ی با اشاره به فرموده امام خمینی(ره) که مجلس در راس همه امور است، اظهار کرد: کار نمایندگی شغل مهم و حساسی است و هرکسی که در این جایگاه قرار می گیرد باید خدمتگزار مردم باشد. دبیر حزب موتلفه اسلامی دفتر آستارا ادامه داد: یک نماینده ای که وارد خانه ملت می شود نباید وامدار کسی باشد بلکه با تصویب قوانینی جامع به فکر پیشرفت کشور و بهبود وضع معیشتی مردم باشد و این است که کار یک نماینده مجلس را ارزشمند می کند. لقمان نیا در پایان گفت: حزب موتلفه اسلامی دفتر آستارا در نظر دارد با کسانی که می خواهند وارد عرصه کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه شوند جلساتی را برگزار و از نزدیک با برنامه های انتخاباتی آنان آشنا شود.
 دکتر بختیار حیدر نیا با تشکر از دبیر و اعضا حزب موتلفه اسلامی آستارا  بخاطر گذاشتن چنین جلسه با کاندیدا های مطرح شهرستان آستارا   گفت : جریان و هدف فکری من اسلام گرا انقلابی تحول گرا هست  وی تصریح کرد : برای بر پا ماندن انقلاب اسلامی ایران بلای سیصد هزار  شهید و هزاران جانباز و آزاده داده ایم  و برخی در القا این موضوع هستند که مردم از انقلاب دلسرد شده اند این طرز فکر اشتباه است . مردم از انتخاب شدگان دلسرد شده اند انتخاب شوندگانی که دروغ گفتند واز راه و مسیر  انقلاب و قانون جدا شدند.
کاندیدای احتمالی دوره یازده مجلس گفت : هفت درصد منابع جهان در ایران است و یک درصد جمعیت جهان در ایران است  و اگر مدیریت جهادی باشد این وضعیت اقتصادی و اجتماعی و اشتغال جامعه نمی شد برای مثال در آستارا می توان با توریست درمانی  اشتغال زایی و در آمد زایی کرد یک ریال از دولت بود جه نمی خواهیم می توان ساختمان قدیم بیمارستان  آستارا این کار مهم را انجام داد و نیاز به بودجه ندارد و سرمایه گذار و متخصص خصوصی وجود دارد  وی تصریح کرد : با توریسم درمانی  به سه هدف می شود رسید  یک : 300نفر شغل ایجاد می شود  دوم : مشکل پزشکی آستارا حل می شود  سوم : در حوزه پزشکی اقتصاد آستارا متحول می شود (احداث رستوان  و هتل و مراکز دیگر )  
حیدرنیا تاکید کرد : چرا شهرستان مرزی آستارا فقط یک داروخانه شبانروزی داردو در شهرستان آستارا یک دستگاه سی تی اسکن نیست  و چرا افراد یدر صدد فروش ساختمان قدیم بیمارستان آستارا بصورت محرمانه بودند که خوشبختانه جلو این خیانت گرفته شد

این فعال ی در ادامه گفت : در جهان نخبگان علمی ایران حرف اول را می زنند  و مسله موشکی ایران حرف اول را می زند و اما در بحث اقتصاد نتوانستم مشکل را حل کنیم و مشکل اصلی ما در مجلس شورای اسلامی ایران است  وی تاکید کرد : تمام مدیران و وزرا  از فیلتر مجلس رد می شوند و با نظارت و قانون گذاری جهادی می توان براحتی مشکلات اقتصادی و اشتغال کشور را حل کرد .
کاندیدای احتمالی مجلس در ادامه گفت : فرماندار وقت بمن تعریف می کرد می خواستم مدیر متخلفی را عزل  بگیریم  نماینده وقت نمی گذرد و با چنین مدیریتی نمی شود جامعه فاضله داشت وی تصریح کرد : وقتی انتخاب ریس اد اره ای در قلیانسرا رقم بخورد و نخبگان جامعه در آن دخالت نکنند چه انتظاری از خروجی این مدیر انتصابی داریم اعتیاد و طلاق و بیکاری معضل شهرستان است . وقیت این موارد در جامعه باشد دودش توی چشم همه ما می رود و امنیت اجتماعی همه جامعه بخطر می افتد
دکتر بختیار حیدرنیا گفت : دوستان در خصوص منطقه آزاد تجاری آستارا پیش آقای ترکان رفته بودند چرا به آستارا  امتیاز منطقه آزاد تجاری نمی دهید  و ترکان در جواب گفته بود آیا شما تا حالا توانستید چراغی در منطقه ویژه اقتصادی آستارا روشن کنید تا من پی گیر منطقه آزاد باشم و ما هنوز در منطقه ویژه مانده ایم چه انتظاری می تو انیم داشته باشیم.
مسئول سابق جامعه بسیج پزشکی آستارا  گفت : وقتی کسی نمی تواند مشکل خانوادگی خود را حل کند  چطور بعداز نماینده شدن می خواهد مشکل شهرستان و استان و کشور را حل کند
کاندیدای دوره یازدهم آستارا گفت : نباید انتخاب نادرست خود را بحساب انقلاب بگذاریم وی تاکید کرد : اگر من بعنوان نماینده آستارا انتخاب شوم در تهران خانه آستارا تشکیل خواهم داد که بر گرفته از نخبگان وصاحب نظران  استارایی
وی تصریح کرد : متاسفانه دنبال نخبه پروری نیستند دنبال پخمه پروری هستند این باعث عق ماندن آستارا از غافله شده است  واگر نخبگان آستارا و لوندویل را ارزش قایل شویم و همه چیز را جناحی و فامیلی نکنیم . می توانیم با نخبگان شهرستان آستارا تمام مشکلات شهرستان آستارا حل کنیم و آستارا تبدیل به مدینه فاضله کنیم .

دکتر حیدرنیا گفت : بیکاری جوان یکی از معضلات اصلی شهرستان شده است  کار گروه تخصصی من حتی برای بعداز انتخاب شدن طرح داریم  که در آستارا هزار نفر اشتغال زایی مستقیم می شود   وی در  ادامه گفت : اگر راه آهن و منطقه ویزه اقتصادی و توریسم درمانی و گردشگری  کلی اشتغال زایی در آستارا می شود که کار گروه من طراح را نوشتند  و بعداز انتخابات اجرا می شود   حیدرنیا تاکید کرد : با مدیریت گردشگری می توان آستارا و لوندویل را به قطب گردشگری استان تبدیل کرد
کاندیدای احتمالی دوره یازدهم آستارا گفت : در برخی سالها بهتر بود آستارا نماینده نداشت چون بضرر آستارا برخی کار کردن  وی ادامه داد سخنان نماینده باید سنجیده و به سود شهرستان آستارا باشد . وقتی نماینده ای بر گردد در تربیون و رسانه ها ملی و استانی به مدیر سازمان گمرک کشور توهین کند . همین طور یم شود اعتبارات به شهرستان دیگر می برنند این صراحتا فرمانداران ادوار آستارا بمن گفتند که با این حرف نماینده شش میلیارداعتبار گمرک آستارا به شهرستان دیگر رفت.
وی تصریح کرد در بحث مدیریت آموزش و پرورش باید با نخبگان فرهنگی م کرد و مشکلات فرهنگیان و آموزش و پرورش را حل نمود معنی ندارد 17 مدرسه آستارا بدون معلم هستند
من برنامه کاملی برای شکوفایی اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و. آستارا دارم که اعلام خواهم کرد و من با تفکر جهادی آمده ام واز یازده سالگی عضو بسیج هستم وبخاطر این پا به عرصه انتخابات گذشتم که متعقدم عدالتو قانون  باید در شهرستان آستارا اجرا شود .
کاندیدای احتمالی دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بندر آستارا در این جلسه گفت: من وامدار کسی نیستم و اگر مردم به من اعتماد کنند در حد توان در برای رفع مشکلات آنان گام خواهم برداشت. وی افزود: من سرباز ولایت و نظام ام و چه در جایگاه نمایندگی مجلس باشم یا نباشم در خدمت مردم بزرگوار بندر آستارا خواهم بود.
جذب سرمایه گذار و رفع موانع موجود در راه آنان، توسعه  منطقه ویژه اقتصادی و و راه آهن و شهرک صنعتی، توسعه گمرک، توسعه کشاورزی و صید و صیادی، توسعه بندر چند منظوره، توسعه زیر ساخت های گردشگری و توریستی، توسعه صنعت روستایی، تقویت بنگاه های زود بازده و زیر ساخت های ورزشی، حمایت از هنرمندان، فعال سازی حق مراودات مرزی، استقرار برخی ادارات و نگاه ویژه به توسعه در شهر لوندویل، تقویت زیر ساخت های بهداشتی و درمانی، ارتقاء جایگاه شهرستان از حیث اداری و استقرار ادارت کل در این شهرستان ، تلاش در جهت حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست ، توسعه آموزش عالی و آموزش و پرورش در جهت احقاق حق واقعی فرهنگیان محترم شهرستان ، استفاده از حضور مسئولان اجرایی ارشد در شهرستان آستارا به جهت توسعه و بالاخره جذب سرمایه گذاری در جهت نهادینه کردن اقتصاد  جهادی  برای تولید و اشتغال را از برنامه های انتخاباتی خود برشمرد و افزود: در راستای جلوگیری از برخی مفاسد در آستارا تمام تلاش خود را به کار می بندم.

به گزارش روابط عمومی دفتر حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا، با توجه به درخواست تعدادی از کاندیداهای احتمالی مطرح در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این حزب آمادگی دارد تا نسبت به برگزاری نشستهای تخصصی با این عزیزان اقدام نموده و مباحث مطرح شده و دیدگاههای آنان را منعکس نماید لذا از تمامی کاندیداهای احتمالی در صورت تمایل دعوت بعمل می آید جهت برنامه برای نشستهای آتی با دبیر حزب موتلفه اسلامی شهرستان جناب آقای دکتر جاوید لقمان نیا و با شماره تلفن ۰۹۱۱۱۸۲۵۴۲۳ هماهنگ نمایید.

دكتر محمد علی هالو

یادبود 10 میلیون كشته های ایرانی- جنگ جهانی اول در تهران(هوكاست ایرانی )

منشور حقوق بشر جهانی - کوروش كبیر

آستارا ,اسلامی ,شهرستان ,مجلس ,حزب ,شورای ,موتلفه اسلامی ,حزب موتلفه ,مجلس شورای ,شورای اسلامی ,شهرستان آستارا ,مجلس شورای اسلامی ,دوره یازدهم آستارا ,دکتر بختیار حیدرنیا ,موتلفه اسلامی آستارا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

wwirhiprica ماشین آلات چسب ریزی - پارس اتوماسیون clobinsigor litmukyka lisisdowas talscorgepo Hollis's info nredacoram هر چیزی مجله اینترنتی صبحونه